Blog

Děti popřály maminkám k jejich svátku


Tělocvična naší školy se ve čtvrtek 16. května zaplnila k prasknutí zvědavými rodiči. Děti spolu se svými učitelkami připravily pásmo, kterým všem maminkám poděkovaly a popřály vše nejlepší. „Milé maminky, máme vás rádi na každý pád, takže každopádně,“ recitovaly děti a na nejedné tváři se objevily slzy dojetí.
Se svou básničkou vystoupily nejmenší děti. Ty větší hrály na hudební nástroj, tančily, zpívaly i recitovaly. Zdatní hoši si nacvičili náročnou cvičební sestavu a dívky tančily se stuhami. Všechny rozesmálo vystoupení školních pirátů. Na závěr děti rozdaly maminkám vlastnoručně vyrobené dárečky. Nechybělo sladké pohoštění a výborná nálada.

No Comments Yet


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ZŠ Pstruží