Výsledky zápisu žáků do 1. ročníku základní školy pro školní rok 2020/2021

Všichni žáci s evidenčním číslem 1 – 14 byli přijati k základnímu vzdělávání

Dne 24. dubna jsme uzavřeli žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání v prvním ročníku základní školy pro rok 2020/2021.

Prostřednictvím datové schránky, emailu a poštovní schránky je přihlášeno a zároveň přijato 14 žáků, z toho 10 chlapců a 4 dívky. Všichni rodiče byli informováni o přijetí emailem.

Termín pro vyzvednutí rozhodnutí je 30. 4. od  9,00 do 11,00 nebo od 15,00 do 17,00 hodin,

Jiný termín můžete dohodnout na tel. 732552117

Také jsme obdrželi 5 žádostí o odklad školní docházky, převážně z důvodu školní nezralosti, kterou musí rodiče doložit doporučením školského poradenského zařízení a odborného lékaře.

V současné době tato zařízení nejsou plně v provozu, proto rozhodnutí o odkladu budeme vydávat až po dodání potřebné dokumentace.

Pro rodiče  i budoucí prvňáčky plánujeme na červen schůzku, kde jim sdělíme potřebné informace a snad i vynahradíme  ztrátu atmosféry opravdového zápisu.

No Comments Yet