Blog

***ZÁPIS DO 1. TŘÍDY***

Informace o organizaci zápisu k povinné školní docházce

Vážení rodiče,

v souvislosti s mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví k ochraně obyvatelstva, rozhodnutím vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu a opatřením MŠMT k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021 se zápis na Základní školu a mateřskou školu Pstruží, příspěvkovou organizaci uskuteční v termínu 1. – 24. dubna 2020 bez osobní přítomnosti zapisovaných dětí a jejich zákonných zástupců.

Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání naleznete na webových stránkách www.zspstruzi.cz. Vyplněnou a podepsanou žádost doručte ve stanoveném termínu do školy pouze prostřednictvím datové schránky (ID datové schránky xj2mp6f), nebo poštou na adresu Základní školy, případně do schránky na budově školy.  Prosíme zákonné zástupce, aby na žádosti uváděli výhradně datum mezi 1. – 24. 4. 2020.

Pokračování nejdete zde: informace-o-organizaci-zapisu-k

ŽÁDOST O PŘIJETÍ K ZÁKLADNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ

ŽÁDOST O ODKLAD

 

No Comments Yet


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ZŠ Pstruží